Úvodní stránka > Novinky > Mobilní telefony na splátky
 
 

Mobilní telefony na splátky

15.2.2013

Koupi jakéhokoli zboží na splátky dnes realizoval snad každý z nás. Jaké jsou ale požadavky při nákupu mobilního telefonu, jak dlouhý je proces schvalování nebo jak moc je to výhodné? Všechny tyto otázky se vynasnažíme zodpovědět v následujícím článku.

Ve spolupráci se společností Home Credit, a.s. jsme pro Vás připravili speciální program, s jehož pomocí můžete u nás nakupovat zboží formou spotřebitelských úvěrů, které představují moderní, jednoduchý a stále oblíbenější způsob financování vašich nákupů.

10 důvodů proč koupit mobil na splátky

 1. Nákup bez hotovosti
 2. Jednoduché a rychlé
 3. Rozhodnutí o schválení okamžitě
 4. Možnost podání žádosti z pohodlí domova
 5. Velká variabilita úvěrových produktů
 6. Majitelem zakoupeného zboží jste VY
 7. Délku splácení si nastavíte sami
 8. Pro nákup zboží do 30.000,- stačí pouze 2 doklady
 9. Výše úvěru již od 3.000,-
 10. Možnost libovolné výše zálohy

 

O Home Creditu

Home Credit je přední poskytovatel spotřebitelských úvěrů v Evropě a Asii, založený v roce 1997 v České republice. Skupina Home Credit zaměstnává 28 tisíc lidí a poskytuje své služby více než 28 milionům klientům.

 

Kdo může o úvěr zažádat?

Zletilá fyzická osoba se stálým příjmem.

Dva doklady totožnosti (zejména platný řidičský průkaz, platný cestovní pas, rodný list či platný zbrojní průkaz, průkaz zdravotní pojišťovny, nebo platební kartu). Občané ČR vždy občanský průkaz.

 

Musím doložit potvrzení o příjmu?

Ne. Potvrzení o příjmu nevyžadujeme.

 

Platím nějaký poplatek za poskytnutí úvěru?

Za vyřízení půjčky neplatíte žádný poplatek.

 

Jaký druh úvěru si můžu sjednat?

Vybrat si můžete z více druhů, např. „Fajn 24“.

 

Nakupujte jednoduše! "Fajn 24"

 • První splátka až za 2 měsíce
 • Platba v hotovosti pouze 5% z ceny zboží
 • Výše splátky pouze 5% z ceny zboží
 • RPSN 23,9%
 • Délka úvěru 2 roky

Př. Pokud si koupíte mobilní telefon v hodnotě 3.000 Kč, celkově přeplatíte 3.600 Kč (bereme-li v potaz, že je výše doby splácení nastavena na 24 měsíců). V hotovosti uhradíte 150 Kč. Měsíční splátka je ve výši 150 Kč.

 

A jak to funguje v praxi?

Postupujete jako při běžném nákupu, tzn. zboží vložíte do nákupního košíku, vyplníte požadované údaje a jako platbu vyberete - "Na splátky Home Credit". Následně budete přesměrováni na stránky společnosti Home Credit a.s., kde si zvolíte variantu splácení, počet splátek a výši akontace. V dalším kroku vyplníte do jednoduchého formuláře všechny potřebné údaje pro poskytnutí úvěru a odešlete žádost ke zpracování. Všechny předávané údaje podléhají podmínkám zákona 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Žádost je okamžitě posouzena a výsledek zobrazen. Výsledek posouzení Vám bude zároveň potvrzen na Vaši e-mailovou adresu. V případě schválení obdržíte na svoji e-mailovou adresu smlouvu s návodem, jak dál postupovat.

 

Kam se v případě zájmu obrátit?

Na kteroukoli naší kamennou prodejnu nebo na telefonní číslo 777 100 118

Zdroj: handymobil.cz, homecredit.cz